Naše společnost poskytuje svým klientům kompletní servis v následujících oblastech:

Lakýrnické práce

Lakování vozu je prováděno výrobky od firmy PPG kterou schvaluje převážná část výrobců automobilu. Lakovací box je od firmy Saima a další potřebné vybavení od společností Festo, Sata a Dvilbis.

Údržbové práce

Mytí a údržba vozidel patří mezi náročné práce, proto je v současné době stále více lidí svěřuje do rukou odborníků. Nabízíme mytí a voskování karoserie, luxování a tepování interiéru, mytí oken a mnohé další práce s čištěním včetně ošetření.

Diagnostika

Provádíme diagnostiku všech elektronických častí ve voze počínaje od nesvítící žárovky až po kontrolu řízení motorů a k tomu přidruženích částí. Diagnostika se provádí na speciálním zařízení dodávaným Hondou.

Pneuservis

Provádíme veškeré práce spojené s pneuservisem přezouvání, vyvažování a mytí kol. Také zajišťujeme prodej pneumatik a litých kol.

STK a emise

Provádíme veškeré služby spojené s přípravou a provedením technické prohlídky a měřením emisí v naší pobočce v areálu. Zde také provádíme diagnostiku na ostatní značky vozidel.

Mechanické práce

Provádíme všechny tipy mechanických prací opravy brzd, výměny tlumičů,
opravy motoru, převodovek, výměny oken, plnění klimatizace a čištění jejích průduchů a další práce spojené s touto činností.

A proto neváhejte naše služby využít. Jsme tu právě pro Vás.