Společnost Autocentrum Citroën Česká Lípa je značkový prodejce a autorizovaný servis vozů Citroën. Cílem naší společnosti je rychlé a efektivní poskytování co nejkvalitnější služby. Rádi zařídíme vše od výměny oleje ve Vašem voze až po kompletní zprostředkování koupě zbrusu nového nebo ojetého automobilu Citroën. Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni. 

Prodej, výkup a servis Citroën 

Jsme specializovaným prodejcem a opravcem osobních a užitkových vozů Citroën. V našem zrekonstruovaném areálu najdete široký a stále doplňovaný sortiment osobních i užitkových automobilů. V rámci prodeje zajistíme financování a pojištění vozu. Nabízíme výkup ojetých vozidel všech značek. Dále pro Vás zajistíme v areálu provedení kontroly EMISE, LPG a STK. 

O servis Vašich vozů Citröen se stará tým vyškolených servisních mechaniků, kteří mají k dispozici moderní specializované vybavení a odpovídající sklad originálních náhradních dílů. 

Z historie 

Naše společnost byla založena roku 12.9.1996 za účelem prodeje a servisu osobních a užitkových automobilů a dalších služeb. Od roku 1997 provozujeme autorizovaný prodej a servis značky Honda a dále servis ostatních značek. Proto máme velmi dobré zkušenosti s prodejem, servisem a následnými poprodejními službami pro naše zákazníky.