Pokud vlastníte auto s klimatizací, je vhodné alespoň jednou za dva roky navštívit náš odborný servis, který zajišťuje plnění i kontrolu množství chladiva v klimatizačním zařízení. Kontrole byste se neměli vyhýbat z důvodu úniku naplnění klimatizačního zařízení (zhruba 5 až 25 %), ke kterému každý rok dochází. Tato skutečnost významně snižuje funkčnost samotné klimatizace.

Ceník

Plnění klimatizace 300 Kč
plyn R134A 1g 2 Kč
plyn R1234YF 1g 7 Kč
Čistění průduchů větracího systému a dezinfekce 1050 Kč

Čistění dezinfekce větracích průduchů spočívá ve výměně pylového filtru a vyplnění větracích průduchů dezinfekční pěnou, která zničí bakteriální zárodky, které se běžně v těchto místech tvoří.

Provádíme též zjišťování netěsnosti klimatizace pomoci fosforeskujícího barviva. Tato technologie je jedna z nejspolehlivějších a hlavně nejlevnějších. Dávkování barviva je prováděno zdarma. Zjištění místa netěsnosti je prováděno pomocí UV lampy a speciálních brýlí. Tento postup je naprosto individuální proto nelze stanovit cenu pro zjištění místa netěsnosti.

Plnění klimatizací je prováděno na přístroji SILVER TRONIC od firmy BOSCH. Zařízení je plně automatizováno a je schopno provádět diagnostiku.

Vaše staré chladivo bude zváženo a odečteno od celkového množství a zohledněno v konečné ceně plnění.

Průměrná cena plnění činí cca 1000,- Kč.