JUMPER KOMBI

Nacházíte se: Home Osobní vozy JUMPER KOMBI

JUMPER KOMBI

JUMPER KOMBI

Místo řidiče na míru

Jednoduchost a intuitivní uspořádání modelu Jumper Kombi maximálně ulehčují řidiči pocit z jízdy. Všechny ovládací prvky vozu jsou v blízkém dosahu a signalizační kontrolky poskytují okamžitý přehled.
Sedadlo řidiče lze zcela nastavovat (podélné nastavení, výška a sklon sedáku, sklon opěradla, bederní opěrka...). Pro optimální komfort ho lze za příplatek navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

Impozantní styl

Styl vozu Citroën Jumper Kombi s vysoko umístěnými velkorysými světlomety evokuje dynamické výkony i robustnost.

Nastupování

Citroën Jumper Kombi - Prostornost

Nastupování do vozu je usnadněno díky důmyslné modularitě. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve třetí řadě (podle úrovně výbavy).
Zavazadlový prostor dokáže bez ohledu na počet cestujících pojmout velké množství zavazadel, které lze do vozu snadno naložit díky zadním dvoukřídlým dveřím.

Prostornost

Citroën Jumper Kombi - Impozantní styl

Velkorysé rozměry interiéru zaručují posádce příjemný komfort na dlouhých cestách. Tento dojem svobody podtrhují i dvě posuvná boční okna ve 2. řadě, díky nimž si mohou cestujícím užít scenérie a trochu čerstvého vzduchu.

Velké množství odkládacích přihrádek

Citroën Jumper Kombi nabízí v přední části četné odkládací přihrádky včetně přihrádky na palubní desce, držáku na nápoje, chlazené přihrádky před sedadlem spolujezdce a centrálního uzamykatelného boxu ve spodní části palubní desky.
V zadní části je řada odkládacích přihrádek a síťky na zachycení předmětů v zadní části vozu. Cestující mají tedy po ruce vše, co při cestě potřebují.

Bohatá výbava

Pobyt na palubě usnadňuje velká řada prvků výbavy. Některé jsou součástí sériové výbavy (programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti, elektrické ovládání oken atd.), jiné jsou k dispozici za příplatek, jako například automatická klimatizace.
Citroën Jumper je rovněž vybaven kompletním audio/telematickým systémem s autorádiem CD / MP3 a systémem Connecting Box (Bluetooth a USB).

Dotaz k vozu