GRAND C4 SPACETOURER

Nacházíte se: Home Osobní vozy GRAND C4 SPACETOURER

GRAND C4 SPACETOURER

GRAND C4 SPACETOURER

OBJEVTE NOVÝ CITROËN GRAND C4 PICASSO!

Nový 7místný monospace Grand C4 Picasso nabízí to nejlepší z technologického know-how značky CITROËN a splňuje trendy dnešní doby. Inteligentní asistenční systémy řízení, jedinečné zážitky při řízení vozu, program CITROËN ADVANCED COMFORT® zaměřený na zajištění všestranného komfortu cestujících a maximální efektivita: prohlédněte si videa a objevte všechny novinky tohoto nového vozu!

DESIGN

Myslíte si, že rodinný vůz a dokonalý požitek z jízdy nejdou dohromady? Nový  CITROËN Grand C4 Picasso vám dokáže pravý opak. Nynější podoba tohoto 7místného vozu vychází z unikátního designu jeho předchůdce, nově však získává ještě dynamičtější a modernější rysy. Tento nový originální monospace značky CITROËN má nevšední vzhled; vděčí za něj elegantním rysům své impozantní a zároveň dynamické přední masky a dvěma novým barvám karoserie: šedé Acier a svěží modré barvě Lazuli. 

PŘEDNÍ ČÁST

747x322_Face_Avant_Grand_C4_Picasso.jpg

CITROËN Grand C4 Picasso má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho nového vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Stejně jako u předchozího modelu šípy v logu značky ubíhají v prodloužení do stran a tvoří ozdobný chromovaný lem denních světel.
 

STŘEŠNÍ OBLOUKY

747x322_barres_toit_Grand_C4_Picasso.jpg

Střešní oblouky v novém šedém odstínu Silver jsou stylovým doplňkem, který zdůrazňuje osobitost této karosářské verze a siluetě nového vozu CITROËN Grand C4 Picasso propůjčuje velmi elegantní a vytříbený vzhled.

ROZMĚRY

- Délka: 4,602 m
- Šířka: 1,826 m (s vnějšími zpětnými zrcátky)
- Výška: 1,644 m
- Rozvor: 2,840 m

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

Arrière du nouveau C4 Picasso de Citroen

.

Nová zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů Grand C4 Picasso.  
 

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

Tranche-3_2.jpg

.

Černý diamantový výbrus stávajících hliníkových disků kol dokonale ladí s novým odstínem karoserie modrá Lazuli. 

LOGO ZNAČKY

747x322_chevrons.jpg

.

Zadní logo značky má novou podobu: chromovaný obrys šípů vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN (poprvé bylo logo uvedeno s vozem crossover C4 Cactus) a současně zdůrazňuje moderní charakter nového vozu Grand C4 Picasso.

1 VŮZ, 4 PROVEDENÍ INTERIÉRU

  • STANDARDNÍ INTERIÉR I. "ČERNÝ"

  • INTERIÉR II. "MODRÝ WILD"

  • INTERIÉR III. "BÉŽOVÝ DUNE"

  • INTERIÉR IV. "ŠEDÝ HYPE"

.

Funkční černý interiér se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo dokonale ladí s provedením palubní desky nového vozu Grand C4 Picasso. 

DOKONALÁ POHODA

Nový monospace Grand C4 Picasso svědčí o kvalitách a know-how značky CITROËN v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem, nadstandardní výbavou a všemi dalšími atributy, jež pohodu na palubě ovlivňují. 

SEDLADLO RELAX: DOKONALÝ KOMFORT

747x322_sièges-confort.jpg

Interiér nového vozu Grand C4 Picasso je vytvořený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Podle zvolené verze je vůz vybavený předními sedadly Relax s masážní funkcí a komfort cestování na předním sedadle spolujezdce zvyšuje opěrka nohou v natažené poloze.

Přední opěrky hlavy Relax mají 3 úrovně nastavení, přičemž bočnice lze upravit tak, aby poskytovaly pohodlnou oporu. Patřičná pozornost byla věnovaná také pohodlí cestujících vzadu, a tak například zadní stolky jsou opatřené čtecími lampičkami. Sedadla Relax jsou v nabídce pro interiér v provedení béžová Dune a šedá Grey.

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

747x322_matières.jpg

V interiéru nového vozu  CITROËN Grand C4 Picasso najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Palubní deska s povrchem slush a speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality (podle provedení interiéru).  
 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Přístup značky CITROËN k zajištění maximálního komfortu všech osob na palubě vozu - řidiče i cestujících - je velmi komplexní. Program CITROËN ADVANCED COMFORT® zahrnuje inovativní a inteligentní technologická řešení zaměřená na fyzickou i psychickou pohodu posádky vozu.Řeší zajištění pohody uživatelů ve čtyřech základních oblastech: příjemné materiály a akustický komfort, praktické uspořádání interiéru za všech okolností, pohodové, mysl uklidňující prostředí a praktické, uživatelsky vstřícné technologie s intuitivním ovládáním.

Tranche-5.jpg

597x597_Habitabilite_Grand_C4_Picasso.jpg

MAXIMÁLNĚ PROSTORNÝ

Potřebujete velký přepravní prostor? Nový Grand CITROËN C4 Picasso s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m. A naopak, pokud se rodina rozroste, stačí rozložit sedadla ukrytá pod podlahou v zadní části vozu.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR & HANDS-FREE OVLÁDÁNÍ ZADNÍHO VÍKA

Další silnou stránkou nového vozu Grand C4 Picasso je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 645 do 704 l.

Nový Grand C4 Picasso navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.

597x597_coffre_Grand_C4_Picasso.jpg

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

CITROËN C4 Picasso je vybavený novým dotykovým 7'' displejem s vylepšeným komunikačním rozhraním a kapacitní obrazovkou (podobnou najdeme u nejnovějších verzí chytrých telefonů). 12“ HD displej a nový dotykový displej může řidič ovládat odděleně, k dispozici má i nové komunikační rozhraní navigačního systému Connect Nav.
 

CONNECT NAV

Nový dotykový on-line navigační 3D systém s aktuálním dopravním zpravodajstvím umožňuje provádět zoom pomocí 2 prstů (typ iPad) a vylepšené mapy vám při navigování usnadní orientaci.

Pro zjednodušení dotykového ovládání a z důvodů větší jistoty a bezpečnosti můžete během řízení používat také hlasové ovládání.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT S FUNKCÍ STOP

747x322_C4_Picasso_régulateur-vitesse-adaptatif.jpg

Jakmile systém pomocí radaru zaznamená přítomnost vpředu jedoucího vozidla, začne automaticky působit na brzdy a plynový pedál (až do úplného zastavení) a udržuje mezi vozy bezpečný rozestup ve vzdálenosti, kterou se řidič navolil (k dispozici u verze s motorem BlueHDi 150 S&S EAT6, u ostatních motorů bez funkce Stop).

UPOZORNĚNÍ NA NEPOZORNOST ŘIDIČE

747x322_C4_Picasso_alerte-attention-conducteur.jpg

Upozornění má dvě úrovně: při prvním vybočení ze směru se objeví upozornění "Buďte pozorní" spojené se zvukovou výstrahou. Pokud se situace opakuje, zvuk po 4. vybočení zesílí a objeví se výstraha "Udělejte si přestávku". Systém sám na řízení nijak nepůsobí ani nepřebírá kontrolu nad vozidlem.
 

AKTIVNÍ SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

Tranche-9_3.jpg

Systém zasahuje při únavě nebo nepozornosti řidiče. Jakmile kamera pro kontrolu podélného značení na vozovce zjistí, že jste přejeli dělicí čáru, aniž byste zapnuli směrová světla, systém vás okamžitě upozorní a upraví dráhu vozu, aby zabránil neúmyslnému opuštění jízdního pruhu.

AKTIVNÍ SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

747x322_SAM.jpg

Systém pomocí diody ve zpětném zrcátku upozorní řidiče na přítomnost jiného vozidla v mrtvém úhlu výhledu (nalevo či napravo). Pokud se řidič k vozidlu přiblíží nebezpečně blízko, systém je schopen dráhu jízdy korigovat (je-li tato funkce zapnutá).

ACTIVE SAFETY BRAKE

747x322_Active-Safety-Break_Grand_C4_Picasso.jpg

Jedná se o funkci nouzového brzdění, která umožňuje vyhnout se srážce. Funguje při rychlosti od 5 km/h pro pevné i mobilní překážky a do určité rychlosti registruje i chodce. Pokud systém vyhodnotí, že hrozí nebezpečí srážky, varuje řidiče. Jestliže řidič nereaguje, začne systém sám automaticky brzdit.

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK OMEZUJÍCÍCH RYCHLOST

747x322_Panneaux_Vitesse_Grand_C4_Picasso.jpg

Systém průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a zjištěné údaje zobrazuje na displeji ve voze. Řidič může rychlost doporučenou systémem přijmout jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti. Funkce je aktivní při jakékoliv rychlosti jízdy.

SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED SRÁŽKOU

Systém varuje řidiče v případě, že vzdálenost od vpředu jedoucího vozu není bezpečná a hrozí srážka. Systém funguje pomocí radaru umístěného v přední části vozu při rychlosti vyšší než 30 km/h.

DIESEL BlueHDI: BEST IN CLASS!

CONSO

Nový CITROËN Grand C4 Picasso poháněný dieselovými motory Diesel BlueHDi vyniká energetickou úsporností a nízkými emisemi CO2. Důkazem je verze s motorem BlueHDi 120 S&S MAN6, která se dokonce může pochlubit nejnižšími hodnotami v kategorii: od 98 g CO2/km a 3,8 l/100 km.

BENZINOVÝ MOTOR PureTech

747x322_C4_Picasso_PureTech-v2.jpg

Nový CITROËN Grand C4 Picasso rozšiřuje v roce 2016 svou nabídku o nový motor PureTech 130 S&S EAT6.  Vynikající kvality tohoto motoru spojené s účinností automatické převodovky EAT6 jsou zárukou plynulé a příjemné jízdy.
 

Dotaz k vozu