C4 CACTUS

Nacházíte se: Home Osobní vozy C4 CACTUS

C4 CACTUS

C4 CACTUS

DŮKAZY MÍSTO SLIBŮ.

Natočili jsme autobloggerku Věrku Petrů Vostrou při testování nového Citroënu C4 Cactus. Vyzkoušela hlasové ovládání v češtině, jízdní vlastnosti s tlumiči s hydraulickými dorazy® a nové komfortní sedačky v duchu koncepce Citroën Advanced Comfort. Nyní si můžete k Věrce „přisednout“ a vyzkoušet nový Citroën C4 Cactus v 360° testovací jízdě!

Citroën odhaluje vůz Nový C4 Cactus představující novou nabídku kompaktního hatchbacku. Pro C4 Cactus jde o výraznou změnu, protože se sice drží principů svého segmentu z hlediska technologií a motorů, ale odlišuje se svým jedinečným charakterem a komfortem.

Nový C4 Cactus, vybavený novým odpružením podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy® a sedadly Advanced Comfort, je nesmírně komfortní hatchback.

OBJEVTE NOVÝ C4 CACTUS VE VIDEU

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

DESIGN EXTERIÉRU

Nový Citroën C4 Cactus přináší do segmentu kompaktních hatchbacků závan svěžesti a originality. Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují čistý jednolitý tvar karoserie. Patří mezi ně prvky Airbump® ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem. 

Nový C4 Cactus nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům Pack Color, které zahrnují elegantní barevné prvky. 
 

ZROD VOZU NOVÝ CITROËN C4 CACTUS

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ HATCHBACK

Nový hatchback Citroën C4 Cactus znamená významnou další etapu programu Citroën Advanced Comfort®, v Evropě poprvé představuje nové odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy® (Progressive Hydraulic Cushions® - PHC) a ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort. Nabízí tak bezkonkurenční jízdní komfort, který je pro Citroën typický. 
Cestující cestují díky 12 podpůrným prvkům řízení a 3 technologiím využívajícím mobilní připojení s lehkostí a v klidu.

Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Métropolitan Grey

JEDINEČNÝ CHARAKTER, ODVÁŽNÝ DESIGN

Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré sur la jetée

Nový Citroën C4 Cactus nabízí organický plynul design s výraznými grafickými prvky vytvářejícími jeho jedinečný charakter: 
. 360° zřetězení prosklených ploch vytváří dojem „plovoucí“ střechy,
. Velmi plynulý profil vozu podtrhují nové vylepšené prvky Airbump® ve spodní části dveří, které spolu s ochranou prahových lišt zajišťují větší dynamiku a optimální ochranu zejména v městském prostředí.

Kompaktní rozměry a dlouhý rozvor mu zajišťují dynamiku a mrštnost ve městě i mimo něj a rovněž velkou prostornost pro celou posádku.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Má novou širší přední masku s LED světly pro denní svícení, které navazují na stylizované šípy tvořící logo značky a jsou protažené přes celou šířku vozu, elegantní světlomety podtrhující lesklé černé lišty a nárazník v barvě karoserie s bočními mřížkami sání pro větší dynamiku.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

V zadní části upoutá elegantní a hladké víko zavazadlového prostoru v barvě karoserie s novými zadními LED světly s 3D efektem, které vozu dodávají širší a současně modernější vzhled.

ROZMĚRY CITROËNU C4 CACTUS

Délka

4170 mm

Šířka

1714/1979 mm

Výška

1480 mm

Objem kufru

0,348/0,358M3

PERSONALIZACE A ELEGANCE

600x268-New-C4-Cactus-4-Pack-Colors

Nový C4 Cactus nabízí celkem 31 barevných kombinací exteriéru:
. 9 odstínů karoserie.
. 4 velmi trendy balíčky Packs Color: Glossy Black, Silver Chrome, Anodised White a Anodised Deep Red. Tyto barevné prvky jsou důmyslně nadávkované, využívají kontrast vůči karoserii a jemně podtrhují prvky Airbump® na úrovni prahových lišt předních dveří a ve spodní části předního nárazníku.
Pro ještě intenzivnější individualizaci je v nabídce 5 typů litých kol v několika barevných odstínech, z nichž některá jsou opatřena diamantovým výbrusem.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue CAC

Značka Citroën odjakživa věnuje velkou pozornost inovacím, jež zlepšují komfort při jízdě. Nový C4 Cactus přenáší automobilový komfort do nové dimenze. Vůbec poprvé nabízí v Evropě odpružení podvozku s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy® (Progressive Hydraulic Cushions® - PHC), které vytvářejí dojem jízdy na „létajícím koberci“, a ve světové premiéře se ve voze objevují nová sedadla Advanced Comfort, jež jsou zárukou pohodlného sezení a jízdy. Nový C4 Cactus je osobitý mimořádně komfortní hatchback, který na trhu kompaktních vozů způsobil revoluci.

TLUMIČE S PROGRESIVNÍMI HYDRAULICKÝMI DORAZY®

Odpružení podvozku s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy® umožňují odfiltrovat a pohltit velké i drobné nedokonalosti povrchu, což vytváří dojem, že auto nad vozovkou doslova letí a současně je zajištěna stabilita karoserie a mimořádná dynamika.
Princip jeho fungování je jednoduchý. Zatímco klasické odpružení tvoří tlumič, pružina a mechanický doraz, k odpružení, které Citroën vyvinul, se přidávají dva hydraulické dorazy – jeden pro rozpínání a jeden pro stlačení.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

SEDADLA ADVANCED COMFORT

Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Urban Red

Inovativní design, kombinující pěnu s vysokou hustotou uprostřed sedadla a silnou texturovanou pěnu na povrchu, zajišťuje neustálou měkkost sedadla a oporu těla.

747x322_New_C4_Cactus_Femme_Confort

Tento design v kombinaci s širokými a viditelně komfortními sedadly nabízí jízdní komfort, který oceníte při krátkých i dlouhých cestách.

Součást příplatkové výbavy

TECHNOLOGIE

PRO KLIDNOU JÍZDU

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Nový C4 Cactus nabízí 12 podpůrných prvků řízení, které zajišťují klidné a bezpečné řízení, bojují proti poklesu bdělosti nebo pouhé nepozornosti při jízdě a předcházejí rizikům havárie.

Cestující mají k dispozici 3 systémy využívající špičkové technologie pro zajištění kontinuity mezi digitálním světem a vozem. Díky technologii Citroën Connect Nav, funkci Mirror Screen se systémy Android Auto, Apple Car Play™, MirrorLink® a zařízení Citroën Connect Box můžete zůstat připojení, sdílet věci, používat navigaci či odpočívat.

Active Safety Brake

Pro omezení rizika kolize s překážkou před vozem díky automatickému brzdění namísto řidiče, a to již od 5 km/hod.

Sledování bdělosti řidiče (Driver Attention Alert)

Systém varuje řidiče v případě poklesu jeho bdělosti, kterou sleduje prostřednictvím odchylky dráhy vozu od vodorovného značení na dálnici při rychlostech nad 65 km/hod.

Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré

MOTORY

EKOLOGICKÁ ÚČINNOST A POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Elán, odezvu, akceleraci i radost z řízení posiluje spojení lehké a účinné platformy a motorů poslední generace. Benzínové motory s nejvyspělejšími technologiemi PureTech, které byly zvoleny motory roku, a dieselové motory BlueHDi, splňují evropskou normu Euro 6, jejímž cílem je snižovat emise NOx i spotřebu paliva. 

Automatická převodovka EAT6 spojená s motorem PureTech 110 S&S, nabízí díky rychlému řazení vynikající pružnost a maximální potěšení z jízdy. Nový Citroën C4 Cactus je rovněž k dispozici s motorem PureTech 130 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou.

Dotaz k vozu