C1

Nacházíte se: Home Osobní vozy C1

C1

C1

Citroën C1

Auto reagující na otázky, které přináší dnešní doba.

Citroën C1 přináší optimistickou odpověď na potřeby městské mobility. Ve tří i pětidveřové verzi existuje i ve verzi se stahovací střechou pod označením  Airscape.

0MP00NQ9_1CB1B5KZZ5ZZZZ1Z_0PILZZZZ_001_01

Silné stránky

 • Silná osobnost, optimistický design a energický tvar.
 • Kombinace dvou odstínů.
 • Verze se stahovací střechou: Citroën C1 Airscape.
 • Kompaktnost, mrštnost, ergonomie a pohoda.
 • Užitečné technologie: zpětná parkovaví kamera, systém hands-free přístupu a startování.
 • Pobyt na palubě s připojením: dotykový displej 7", Mirror Screen.
 • Nízké uživatelské náklady: spotřeba od 3,8 l / 100 km (emise 8 8g CO2/km)

VÍCE DESIGNU

Styl exteriéru

Dynamický a energický styl vozu nový Citroën C1 podtrhuje energický tvar a nezbedný pohled.

K výraznému vzhledu tohoto městského vozu přispívá i plynulá linie vedoucí od čelního skla přes boční okna a u některých úrovní výbavy chromované lišty kolem oken.    
Pro dovršení dokonalého vzhledu moderního městského vozu ho lze doplnit ozdobnými kryty kol o rozměrech 14’’ a 15’’ a litými patnáctipalcovými koly s diamantovým výbrusem.
 

Světelný podpis

Nový Citroën C1 - Světelný podpis

Nový Citroën C1 přitahuje svými 8 odstíny karoserie pozornost a současně díky denním světlům s LED diodami dokonale zapadá do rodiny nových Citroënů.
Denní světla s vertikálními LED diodami jsou okouzlující a dávají vozu jasný světelný podpis, zdůrazňují jeho usměvavý pohled a nepopiratelně posilují technologický charakter vozu nový Citroën C1. 

Dvoubarevné kombinace

Nový Citroën C1 - Dvoubarevné kombinace

Nový Citroën C1 si rovněž pohrává s kombinacemi dvou odstínů barev: u verzí Shine Edition se odstín střechy Olive Brown spojuje s barvou karoserie bílá Lipizan; u verzí se stahovací střechou Airscape mohou odstíny plátna Black, Grey nebo Sunrise Red ladit nebo být  v kontrastu se všemi osmi odstíny karoserie.

Design interiéru

Nový Citroën C1 je osvěžující a hravý, a to jak zvenku, tak zevnitř.

Čistou strukturovanou palubní desku oživují barevná tlačítka ovladačů multimédií, barevné lišty větráků a hlavice řadicí páky.

Z kabiny vyzařuje veselá a výrazně optimistická atmosféra s čalouněním v živých barvách. Dveřní panely elegantně ladí s odstínem karoserie.

VÍCE KOMFORTU

Promyšlená ergonomie

Nový Citroën C1,  nabízí i dobře promyšlenou ergonomii pro usnadnění každodenního života díky praktickému a snadno přístupnému zavazadlovému prostoru o objemu 196 litrů a zadnímu platu, které se po otevření zasune. Po sklopení zadních sedadel činí objem zavazadlového prostoru 780 litrů.

Nabízí také příslušenství zajišťující v kabině pohodu :

 • automatickou klimatizaci,
 • výškově nastavitelné sedadlo řidiče,
 • ve třídveřové verzi uložení nastavení předních sedadel do paměti,
 • vyhřívaná sedadla,
 • deset důmyslných odkládacích přihrádek.

Jízdní stabilita

Radost, komfort a klid bez ohledu na typ silnice. Nový Citroën C1 nabízí také tu nejlepší úroveň komfortu odpružení a vynikající a bezpečnou jízdní stabilitu za všech okolností.

Se svými malými rozměry jde o jeden z nejkompaktnějších víceučelových městských vozů na trhu.

Bezpečnost

Nový Citroën C1 - Bezpečnost

Nový Citroën C1 je sériově vybaven šesti airbagy (čelní, boční, hlavové) a systémem ESP, který stabilizuje dráhu vozu v případě ztráty přilnavosti.  

Jeho elektrický posilovač řízení v sobě spojuje pohodlí a přesnost, a to ve městě i na silnici. Ke klidnému řízení za všech okolností přispívá i omezovač rychlosti a detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách.

VÍCE UŽITEČNÝCH TECHNOLOGIÍ

U vozu nový Citroën C1 byly použity technologie usnadňující ovládání vozu, jako je dotykový displej 7’’ nebo zpětná parkovací kamera.

Nový Citroën C1 - Dotykový displej

Dotykový displej:
Nový Citroën C1 nabízí intuitivní technologie, které se snadno ovládají. Přímým výsledkem této filosofie je barevný dotykový displej 7’’ umístěný ve středu palubní desky, pomocí kterého lze ovládat palubní počítač a všechny funkce spojené s médii (telefon, audio funkce).

Nový Citroën C1 - Zpětná parkovací kameral

Zpětná parkovací kamera:
Nový Citroën C1 nabízí pohodové řízení i díky podpůrným prvkům řízení, které jsou řidiči přímo dostupné.  
Pro usnadnění manévrování, jako je parkování v úzkých prostorech, je tak vůz vybaven zpětnou parkovací kamerou, jejíž záběry se po zařazení zpátečky promítají na dotykový displej 7’’.

Nový Citroën C1 - Systém hands-free přístupu a startování

Systém hands-free přístupu a startování:
Nový Citroën C1 může být také vybaven systémem hands-free přístupu a startování vozu. Tato funkce umožňuje vůz otevřít a spustit motor a přitom si ponechat elektronický klíč v kapse.

Nový Citroën C1 - Asistent pro rozjezd ve svahu (Hill Assist)

Asistent pro rozjezd ve svahu (Hill Assist):
Mezi další užitečné technologie patří asistent pro rozjezd ve svahu, který je součástí sériové výbavy. Ten se může ve městě ukázat jako nezbytný, například při výjezdu ze suterénních parkovišť. Tato funkce udrží automaticky vůz zabrzděný po dobu 2 vteřin a umožní tak klidné rozjíždění do svahů se sklonem větším než 3 %.

ROZPOČET POD KONTROLOU

e-VTi 68 Airdream

Nový Citroën C1 - Motor e-VTi 68 Airdream

Díky motoru e-VTi 68 Airdream s pětistupňovou převodovkou, který je spojený s technologií Stop & Start, se nový Citroën C1 řadí mezi vozy s nejnižší spotřebou a emisemi CO2*.

*Spotřeba ve smíšeném režimu 3,8 l / 100 km a emise 88 g CO2 / km (údaje čekají na schválení)

VTi 82 PureTech

Nový Citroën C1 - Motor VTi 82 PureTech

Nový Citroën C1  je vybaven také novým motorem 1.2 VTi 82 řady PureTech. Tento benzínový tříválcový motor má objem 1,2 l a výkon 82 k. Používá inovativní, výkonné a úsporné technologie: spotřeba činí 4,3 l/100 km a emise 99 g CO2/km, při zachování mrštnosti a pohodlného řízení .

TECHNOLOGIE MIRROR SCREEN

Ovládejte svůj chytrý telefon přes dotykový displej 7''

S funkcí Mirror Screen ovládejte svůj chytrý telefon přes dotykový displej 7’’ vozu nový Citroën C1.

Stačí si ověřit kompatibilitu chytrého telefonu, instalovat do něj aplikaci umožňující výměnu dat a připojit ho k USB portu vozidla.

Díky dotykovému sedmipalcovému tabletu je pak možné zcela jednoduše využívat funkce chytrého telefonu: navigaci, telefonování, adresář, hudbu, Web Radio…i další užitečné aplikace, které jsou kompatibilní s řízením.

Visuel noir

Nový Citroën C1 se ukazuje městu ve verzi Airscape se stahovací plátěnou střechou, která je k dispozici u třídveřové i pětidveřové verze. 

Pružná plátěná stahovací střecha výjimečných rozměrů (délka 800 mm × šířka 760 mm) se snadno používá, ovládání je elektrické.

Verze Airscape vozu nový Citroën C1 je také k dispozici ve dvoubarevné kombinaci,  u které je možnost zvolit jinou barvu plátna střechy než odstín vozu. V nabídce jsou tři plátna: Sunrise Red, Black a Grey, výsledkem jsou barevné optimistické kombinace.

Dotaz k vozu