BERLINGO UV

Nacházíte se: Home Užitkové vozy BERLINGO UV

BERLINGO UV

BERLINGO UV

PROHLÉDNĚTE SI NOVÝ CITROËN BERLINGO VAN 

Legendární užitkový vůz Citroën Berlingo, který byl na trh uveden v roce 1996 a vyrobilo se ho více než 1,5 milionů kusů, přenechává místo své třetí generaci pojmenované Berlingo Van. Nový Berlingo Van představuje generační skok z hlediska stylu a vybavení. Je tak ideálním partnerem všech profesí.

CITROËN, JIŽ 100 LET PARTNER ŘEMESLNÍKŮ

Historie dodávek značky Citroën se datuje od začátku 20. století. Berlingo navázalo na dlouhou linii, která má svůj prvopočátek v roce 1928 vozidlem C4 Fourgon. V roce 1950 byl představen slavný 2 CV Fourgonnette, 100% užitková verze slavného vozu 2CV, který se stal skutečnou ikonou.

V roce 1978 nahradil dodávku 2 CV Fourgonnette model Acadiane.

Skutečný průlom přichází s osmdesátými léty a novým modelem, kterým byl Citroën C15, jehož se během 22 let vyrobilo víc než 1,18 milionu kusů.

Další velkou revoluci z konce dvacátého století znamenalo Berlingo! První generace, která se objevila v červenci 1996, přinesla nový zvrat svým odlišným vzhledem a komfortem. Inovací vozu Berlingo byl specifický tvar a zabudovaná nákladová buňka, v níž tkvělo jeho hlavní tajemství.

DESIGN

1250x400-New-Berlingo-Van-Artiste

Robustní a ochranné Nové Berlingo Van nabízí moderní a energický styl exteriéru s plynulými liniemi bez jakýchkoli známek agresivity.
- Přední maska nesoucí typické prvky Citroënu a svého většího bratra, Citroënu Jumpy: je krátká vysoká kapota dominující silnici s široké světlomety.
- Při pohledu z boku upoutají ladné linie a propracované blatníky. Příslib praktičnosti a prostornosti interiéru.

MODULARITA A KOMFORT: NA MÍRU

STEJNĚ JAKO VY ZVLÁDNE VŠECHNO!

Nové Berlingo Van je ideálním partnerem pro každodenní provoz, splňuje nejrůznější profesní potřeby, poskytuje řešení přizpůsobené každé činnosti / použití: různé velikosti, kabiny, vnitřní uspořádání. Nyní jde ještě dál a vylepšuje svou nabídku: existuje ve 2 nových verzích: Worker / Driver

715x350-New-Berlingo-Van-Version-Worker

Verze s paketem Worksite je určena pro firmy, které převážejí materiál a pracovníky na různé typy staveb:

- Grip Control a funkce Hill Assist Descent, vyšší světlá výška (+30 mm), velká kola (690 mm) s pneumatikami Mud & Snow pro lepší pohyblivost.

- Užitné zatížení se zvýšilo až na hranici 1 000 kg. Vůz může mít také posílené osvětlení ložného prostoru pro větší praktičnost.

- Nechybí možnost uspořádání sedadel Extenso®: 3 místa vpředu, mobilní kancelář a snadné uzpůsobení pro přepravu dlouhých nákladů.

715x350-New-Berlingo-Van-Version-Driver

Pro všechny, kdo tráví za volantem mnoho času je určena bohatá výbava Van Plus:

- Klimatizace, komfortní sedadla

- Elektricky ovládaná parkovací brzda, tempomat

- Autorádio s Hands Free Bluetooth

- Paket zvýšené akustické izolace interiéru

Pohoda a praktičnost pro každodenní efektivnost.

KABINA EXTENSO®: 3 MÍSTA A VĚTŠÍ MODULARITA

625x250-New-Berlingo-Van-Worker-charge

Kabinu Extenso® lze podle přání přizpůsobit, umožňuje převážet 3 osoby nebo zvýšit délku a objem užitečného nákladu.

Pro zvětšení nákladové délky stačí sklopit boční sedadlo, čímž se tato délka zvětší na 300 cm ve velikosti M a na 340 cm ve velikosti XL.

625x250-New-Berlingo-Van-Cabi-Extenso

1 - Kabina Extenso® umožňuje převážet 3 osoby vepředu, dvoumístná lavice je upravitelná.

2 - Sklopitelné opěradlo prostředního sedadla může posloužit jako mobilní kancelář s otočným stolkem. Pod sedadlem je k dispozici odkládací přihrádka uzamykatelná visacím zámkem.

3 - Po sklopení bočního sedadla se zvětší nákladový prostor a je možné převážet i choulostivý náklad, velikost nákladové prostoru je 3,3–3,8 m3 ve velikosti M a 3,9–4,4 m3 ve velikosti XL.

VÝBAVA PRO VŠECHNY POTŘEBY

OPTIMALIZOVANÉ VSTUPY

625x250-New-Berlingo-Van-Driver-Ouvrants

Pro snadnější nakládku a vykládku bez ohledu na to, kde je vůz zaparkovaný, nabízí nový Citroën Berlingo Van:

- jedny nebo dvoje boční posuvné dveře s optimalizovanou šířkou otevření 675 mm a výškou 1072 mm
- dvoukřídlé dveře 40/60 s otevíráním v úhlu 180°
- optimalizovanou šířku zadního podběhu kol

OBROVSKÁ NÁKLADOVÁ KAPACITA

625x250-New-Berlingo-Van-Chargement

Nový Citroën Berlingo Van nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m3, užitečné zatížení se pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. Vůz může být vybaven indikátorem přetížení, který řidiče informuje, pokud překročí povolený limit z hlediska hmotnosti .

Paket Nákladový prostor usnadňuje každodenní život díky posílenému LED osvětlení, 4 přídavným záchytným okům a zásuvce 12 V.

KRÉDO: KOMFORT NA PLUBĚ

JÍZDNÍ KOMFORT PRO VĚTŠÍ KLID

625x300-New-Berlingo-Van-Confort

Nový Citroën Berlingo Van dokáže za všech okolností odfiltrovat veškeré nerovnosti vozovky. Jeho optimální komfort jízdy zajišťuje vyšší poloha při řízení, odpružení a akustická izolace. Sedadla se přizpůsobí všem typům postav: jsou výškově nastavitelná, nabízí rovněž bederní nastavení a samostatnou loketní opěrku. Za příplatek mohou být opatřena vyhříváním.

V každodenním provozu oceníte hands free otevírání a startování, elektrickou parkovací brzdu a barevný Head-Up displej, které patří mezi 20 podpůrných prvků řízení, jež vůz nabízí.

PRACOVNÍ KOMFORT: MOBILNÍ KANCELÁŘ

625x300-New-Berlingo-Van-Driver-Bureau-Mobile300x150-New-Berlingo-Van-Driver-Bureau-Mobile

Kabina vozu Nový Citroën Berlingo Van funguje jako mobilní kancelář, abyste mohli během cest snadněji pracovat. 
Ve voze si rovněž díky zásuvce 220 V můžete dobíjet notebook a poté ho uložit do přihrádky TopBox.

Z praktického hlediska oceníte bezdrátové nabíjení telefonu. K dispozici máte rovněž dva USB porty a dvě zásuvky 12 V.

V kabině Extenso® můžete po sklopení opěradla středového sedadla díky otočnému stolku pohodlně pracovat.

VÝBAVA & UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

1430x350-New-Berlingo-Van-TdB.jpg

Nový Citroën Berlingo Van je doslova nabitý praktickými a užitečnými technologiemi.

Nový Citroën Berlingo Van je funkční a praktický, současně budí důvěru. Jde s dobou a jeho snahou je nabídnout profesionálním řidičům stále bezpečnější a klidnější jízdu. Soustřeďuje v sobě ty nejlepší technologie:

- 4 technologie mobilního připojení, zejména Citroën Connect Nav a Mirror Screen (Apple Car Play™ / Android Auto / Mirror Link®) nebo bezdrátové nabíjení telefonů
- 20 technologií pro podpůrné prvky řízení.

SURROUND REAR VISION

Nový Citroën Berlingo Van nabízí inovativní výbavu, která se u užitkových vozů běžně nevyskytuje: jde o technologii Surround Rear Vision zlepšující viditelnost při jízdě.

Na 5" barevný displej umístěný na místě středového zpětného zrcátka se zobrazuje obraz ze dvou kamer umístěných ve stojce zpětného zrcátka spolujezdce a v horní části zadních dvoukřídlých dveří.

Systém nabízí tři možnosti zobrazení: 
- Zadní monitorovací pohled na prostor za vozem: na displeji se zobrazuje pohled v ose vozu daleko za vozem pro lepší sledování okolí vozu během jízdy.
- Boční pohled na straně spolujezdce: displej zobrazuje boční zónu na straně spolujezdce a zamezuje vzniku mrtvých úhlů.
- Zadní parkovací kamera: na displeji se zobrazuje nejbližší okolí za vozem pro usnadnění manévrů po zařazení zpátečky.

500x250-New-Berlingo-Van-SRV

ON-LINE NAVIGACE BEZ NUTNOSTI SPOUŠTĚT OČI ZE SILNICE

625x300-New-Berlingo-Van-connect

3D on-line navigace Citroën Connect Nav s hlasovým ovládáním funkcí Navigace, Telefonování a Média, aniž by řidič musel spouštět oči ze silnice. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, poloze čerpacích stanic a cenách pohonných hmot a parkovišť, dále informace o počasí.

S funkcí Mirror Screen můžete používat aplikace svého telefonu, které jsou kompatibilní s řízením, přímo na 8" dotykovém displeji.

ZARUČENÁ POHYBLIVOST

625x300-New-Berlingo-Van-Version-Worker-flaque

Nový Citroën Berlingo Van vybavený systémem Grip Control s funkcí Hill Assist Descent, může upravovat pohyblivost svých předních kol podle terénu a udrží se v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích. Pro větší účinnost umožňuje tato technologie – vždy spojená s paketem Stavba – rovněž využívat světlou výšku, která byla zvýšena o 30 mm, ochranný kryt pod motorem a velká kola o průměru 690 mm s pneumatikami Mud&Snow. (V některých zemích i stejné rezervní kolo.)

20 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

1480x400-ADAS4-EN-New-Berlingo-Van

1480x400-ADAS1-EN-New-Berlingo-Van

1480x400-ADAS2-EN-New-Berlingo-Van

1480x400-ADAS3-EN-New-Berlingo-Van

1480x400-ADAS4-EN-New-Berlingo-Van

1480x400-ADAS1-EN-New-Berlingo-Van

MOTORY NEJNOVĚJŠÍ GENERACE

625x250-New-Berlingo-Van-Driver-White

Nová lehká platforma a výkonné a úsporné motory pro dynamické jízdní vlastnosti, lepší potěšení z jízdy a optimalizované provozní náklady.

- 4 dieselové verze: BlueHdi 75 s manuální převodovkou, BlueHDi 100 s manuální převodovkou BlueHDi 100 S&S s manuální převodovkou BlueHdi 130 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou a s automatickou převodovkou EAT8 .

- 1 benzínová verze s motorem PureTech 110 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou bude k dispozici v průběhu roku 2019.

Nejnovější generace automatické osmistupňové převodovky „Efficient Automatic Transmission“ s páčkami pod volantem nabízí příjemné řízení na dlouhé vzdálenosti i při častých krátkých každodenních cestách.

KONFIGURACE NA MÍRU

DOKONALÉ PŘIZPŮSOBENÍ VAŠÍ ČINNOSTI

1250x400-New-Berlingo-Van-transformers

Nový Citroën Berlingo Van nabízí obrovský výběr různých tvarů, z nichž si můžete vybrat ten, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Může být rovněž přebudován na pohotovostní a asistenční vůz, na izotermický vůz či na dopravní prostředek pro přepravu osob s omezenou hybností, na pick-up nebo na vůz 4×4...

Dotaz k vozu