BERLINGO MULTISPACE

Nacházíte se: Home Osobní vozy BERLINGO MULTISPACE

BERLINGO MULTISPACE

BERLINGO MULTISPACE

NOVÝ CITROËN BERLINGO

Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Nový Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost.

Již od 349 900 Kč.

banner_300x165_FA2018P

TVŮRCE SEGMENTU LUDOSPACE

Nový Citroën Berlingo je prostorný, pohodlný a nabízí širokou škálu úprav na míru. Mezi jeho přednosti patří vzdušný prostor s rekordním objemem, výjimečná modularita s třemi zadními samostatnými sedadly, která lze sklopit, mnoho úložných prostor s multifunkčním systémem Modutop® nové generace a pečlivé provedení jednotlivých stylů interiéru pomocí různých barev a materiálů.

DESIGN

1430x350-New-Berlingo-Route-design.jpg

Výrazný odvážný vzhled, dynamická silueta, designové ochranné prvky Airbump® a barevné prvky:

Nový Citroën Berlingo je ikonou segmentu ludospace.

650x500-New-Berlingo-ludospace-famille.jpg

IKONA SEGMENTU LUDOSPACE

Nový Citroën Berlingo nabízí přepracovanou robustní a reprezentativní karoserii, je moderní a hravý. Existuje ve 2 variantách: standardní velikost M je dlouhá 440 cm, zatímco nová velikost XL dosahuje délky 475 cm. 

Obě velikosti M a XL existují v pěti a sedmimístné verzi. 

Při pohledu zepředu upoutá Nový Citroën Berlingo výraznými stylovými prvky: vyšší a kratší kapotou, širší přední maskou v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a předsunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost a jas. 

Silueta je doplněna střešními nosiči a designovými prvky Airbump®, které zdůrazňují jeho robustní vzhled a současně trvale chrání karoserii.

24 KOMBINACÍ PERSONALIZACE

Nový Citroën Berlingo nabízí širokou škálu barev karosérie: Písková Sable, Aqua Green, Šedá Artense, Šedá Platinium, Černá Onyx, Deep Blue, Červená Ardent a Bílá Banquise. 

Barevné pojetí podtrhují balíčky Pack Color a jejich specifické bílé nebo oranžové lišty kolem mlhových světel a bočních ochranných prvků. 

Nový Citroën Berlingo upoutá elegantní vzdušnou palubní deskou, která ponechává prostor celé řadě odkládacích přihrádek, a vyšší polohou sedadla řidiče. 

Interiér výbavy XTR nabízí látkové čalounění Line Green s oranžovým pásem v opěradle. 
 

650x500-New-Berlingo-Sable-Perso.jpg

VÝVOJ NOVÉHO CITROËNU BERLINGO

NOVÝ CITROËN BERLINGO SE PROMĚNIL, JE VĚTŠÍ A NABÍZÍ VĚTŠÍ MODULARITU…

CITROËN ADVANCED COMFORT®

POHODLÍ A KLID NA PALUBĚ

VISUEL-4-K9-200-X-141

Nový Citroën Berlingo je součástí programu Citroën Advanced Comfort®.


Nabízí optimální komfort jízdy, díky němuž je každá cesta příjemná. Přispívají k tomu především komfortní sedadla, komfortní odpružení a komfortní akustická izolace.


Nový Citroën Berlingo nabízí nádherně prosvětlenou kabinu, do níž světlo proniká velkými prosklenými plochami 360°. Více světla přináší rovněž velké panoramatické střešní okno s elektricky ovládanou sluneční clonou.

Důvtipné odkládací přihrádky a prostor pro celou posádku

PHOTO 5 OK 200 X 141

Nový Citroën Berlingo je praktický zvenku i uvnitř, nabízí prvotřídní přístup prostřednictvím dvou velkých posuvných bočních dveří a zadních dveří s otevíratelným oknem.


Nový Citroën Berlingo nabízí díky sklopitelným sedadlům velkou prostornost a příkladnou modularitu. Objem zavazadlového prostoru dosahuje 775 litrů ve velikosti M a až 1050 litrů ve velikosti XL.

Nový Citroën Berlingo disponuje 186 litry úložných přihrádek určených pro každodenní život, které jsou jedny prostornější a důmyslnější než druhé, včetně Modutopu® s kapacitou 92 litrů.

OPTIMÁLNÍ MODULARITA

Zadní sedadla lze samostatně nebo společně sklopit do podlahy a dokonale se tak přizpůsobí požadované konfiguraci. Vznikne tak zcela rovná podlaha. Nový Citroën Berlingo může po sklopení předního sedadla do podlahy nabídnout až 4 000 litrů objemu a ve verzi XL lze ve voze převážet více než 3 metry dlouhé předměty.


Kryt zavazadlového prostoru má 2 polohy: jednu vyšší, klasickou, a druhou nižší umožňující rozdělit zavazadlový prostor na více částí. Kryt má nosnost 25 kg, uložené předměty jsou snadno přístupné přes otevíratelné zadní okno ve víku. Kryt je velmi praktický, lze ho uložit za sedadla ve druhé řadě.

plancher 1500

dimensions

Nový Citroën Berlingo je nabízen ve dvou délkách s vyváženými rozměry a liniemi. Obě existují v pěti nebo sedmimístné verzi a nabízejí optimální úroveň komfortu.

Velikost XL je díky delšímu rozvoru a delšímu zadnímu převisu o 35 cm delší než velikost M.  Třetí řadu sedadel lze z vozu vyjmout, současně ji lze posunovat, takže si uživatel může zvolit, zda dá přednost komfortu pro cestující, nebo větší velikosti zavazadlového prostoru.
 

ROZMĚRY CITROËNU BERLINGO

Délka

4403 mm

užitečná délka

mm

Šířka

1848/2107 mm

XL

M

Výška

1844 mm

užitečná výška

mm

užitečný objem

M3

Užitné zatížení

kg

Hrubá hmotnost vozidla

2090 kg

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

1430x350-New-Berlingo-TdB.jpg

Nový Citroën Berlingo Multispace vám pro větší komfort a bezpečnost nabízí 19 podpůrných prvků řízení.

19 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

Klidná pohodová jízda

650x500-New-Berlingo-Couple.jpg

Nový Citroën Berlingo je vybaven celou řadou moderních technologií, které pomáhají v každodenním provozu.

Nabízí nejlepší technologie, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti a klidné řízení.

... Bezpečně s 19 podpůrnými prvky řízení

650x500-New-Berlingo-Sable-Route.jpg

Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, Varování před snížením pozornosti řidiče, Systém sledování mrtvého úhlu, Systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí, Nouzové automatické brzdění, Zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision …

... a s mobilním připojením a 8" dotykovým displejem

650x500-New-Berlingo-Mirror-Screen.jpg

8" dotykový displej a 4 technologie s mobilním připojením zajišťující kontinuální propojení vašich přístrojů s vozem: Mirror Screen, Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box a bezdrátové nabíjení telefonů.

1480x400-New-Berlingo-VP-ADAS4-CZ

1480x400-New-Berlingo-VP-ADAS1-CZ

1480x400-New-Berlingo-VP-ADAS2-CZ

New-Berlingo-VP-ADAS3-CZ2

1480x400-New-Berlingo-VP-ADAS4-CZ

1480x400-New-Berlingo-VP-ADAS1-CZ

MOTORISATIONS K9 200X141

MOTORY

Nový Citroën Berlingo nabízí dynamické jízdní vlastnosti díky spojení nové platformy a motorů nejnovější generace, které jsou úsporné z hlediska spotřeby paliva a emisí CO2. 

Nový Citroën Berlingo je nabízen s benzínovými i dieselovými motory, vhodnými do jakékoliv situace, k provozu ve městě i mimo něj. Jde o řadu motorů s vynikající výkonností, jež jsou přitom šetrné k životnímu prostředí. U nového Citroënu Berlingo se také poprvé objevuje automatická osmistupňová převodovka EAT8 poskytující optimální jízdní komfort. 

Benzínové motory PureTech: 1,2 l PureTech S&S 110 k nebo 130 s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. 
Dieselové motory BlueHDi: 1,5 l BlueHDi S&S 75 k nebo 100 k nebo 130 k s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

Dotaz k vozu